Studia podyplomowe w Oświata Lingwista

Studia pedagogiczne – poznaj ofertę Oświata Lingwista

Studia pedagogiczne to doskonały wybór dla osób, które myślą o karierze zawodowej związanej z edukacją lub szukają możliwości przebranżowienia się. Osoby z wykształceniem pedagogicznym cieszą się rosnącym zainteresowaniem na rynku pracy, a każdy dodatkowy kierunek lub dyplom, tylko zwiększa ich szansę na dobrze płatne i inspirujące zatrudnienie. Ciekawą ofertę w zakresie studiów pedagogicznych podyplomowych przygotowała lubelska placówka Oświata Lingwista.

Wieloletnie doświadczenie

Szkoła Oświata Lingwista funkcjonuje na rynku lubelskim już od ponad 60. lat i w tym czasie wykształciła setki, a nawet tysiące wysokiej jakości pedagogów i innych specjalistów. Zdobyte na rynku doświadczenie i umiejętności adaptacyjne sprawiają, że oferta studiów pedagogicznych aktualizowana jest co roku. Osobom zarządzającym placówką zależy na tym, by oferowane kierunki studiów podyplomowych były przede wszystkim dopasowane do zmieniających się realiów rynkowych oraz ewoluujących potrzeb nauczycieli. 

Wykładowcy z praktyką

Studia podyplomowe w Oświata Lingwista prowadzone są przez renomowanych i uznanych na rynku praktyków. Nad jakością merytoryczną każdego programu nauczania czuwa zespół specjalistów, którzy dbają nie tylko i ich jakość, ale także zgodność z wymaganiami MEN. W szkole stawia się na połączenie wiedzy teoretycznej z praktyką zawodową, a ukończenie kierunku studiów podyplomowych zaświadczane jest świadectwem ukończenia studiów podyplomowych. Dokument wydawany przez Oświata Lingwista jest bardzo ceniony w całej Polsce i potwierdza nabycie przez studentów określonych umiejętności i wiedzy. 

Co znajdziesz w ofercie studiów pedagogicznych?

W Oświata Lingwista przygotowano ofertę ponad 20 kierunków studiów pedagogicznych podyplomowych. Wśród nich znajdują się zarówno szerokie, jak i bardzo wąskie specjalizacje. W ten sposób praktykujący pedagodzy mogą poszerzyć swoje kwalifikacje, zaktualizować metodykę nauczania, a także uatrakcyjnić się na rynku pracy. Ukończenie studiów podyplomowych pedagogicznych to coś, co warto wpisać do swojego nauczycielskiego CV. 

Dużym zainteresowaniem wśród nauczycieli cieszą się takie kierunki jak: 

  • logopedia; 
  • wczesne wspomaganie rozwoju dziecka;
  • edukacja włączająca;
  • integracja sensoryczna;
  • język angielski w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej;
  • oligofrenopedagogika.

Ofertę studiów pedagogicznych uzupełniają jeszcze takie kierunki jak: edukacja dla bezpieczeństwa, spektrum autyzmu, pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z terapią pedagogiczną, wychowanie fizyczne, neurologopedia, diagnoza i terapia pedagogiczna, wychowanie do życia w rodzinie, technika dla nauczycieli, gimnastyka, rytmika i taniec, wiedza o społeczeństwie, terapia pedagogiczna i rewalidacyjna, surdopedagogika i tyflopedagogika. Ponadto osoby myślące o zawodzie nauczyciela może zainteresować kierunek: przygotowanie pedagogiczne do wykonywania zawodu nauczyciela, a osoby na stanowiskach kierowniczych na pewno skorzystają z kierunku: organizacja i zarządzanie w oświacie. 

Dla kogo są te studia?

Z oferty studiów pedagogicznych podyplomowych w Oświata Lingwista mogą skorzystać przede wszystkim osoby, które ukończyły studia wyższe kierunków pedagogicznych. Dotyczy to zarówno osób z ukończonymi studiami pierwszego i drugiego stopnia, jak i jednolitymi magisterskimi. Ponadto z poszczególnych kierunków z powodzeniem mogą skorzystać także logopedzi i psycholodzy po studiach. 

Oferta skierowana jest do każdego pedagoga, który pragnie poszerzyć zakres swoich kwalifikacji, nabyć nowe umiejętności i wiedzę, a także poprawić swoją pozycję na rynku pracy. Studia podyplomowe pedagogiczne mogą być także świetną okazją dla osób po studiach pedagogicznych, które wcześniej nie praktykowały w zawodzie i chciałyby to rozpocząć. 

Jak zapisać się na studia?

Szczegółowe informacje dotyczące procesu rekrutacyjnego znajdują się na stronie internetowej Oświata Lingwista. Może je także uzyskać po bezpośrednim kontakcie z przedstawicielem placówki. W ten sposób dowiesz się także więcej o programie i trybie nauczania, a także innych możliwościach edukacyjnych. Studia podyplomowe prowadzone są w trybie dostosowanym do realiów pracy pedagogów, dlatego nie będą kolidowały z ich pracą zawodową. Zapraszamy do skorzystania z oferty Oświata Lingwista. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *