Lista ulubionych fasonów spodni celebrytek

Ulubione fasony spodni celebrytek

Wybór modnego fasonu spodni jest nie lada wyzwaniem dla każdej kobiety. Dlatego warto zapoznać się z listą ulubionych fasonów spodni celebrytek i wybrać dla siebie coś odpowiedniego.

Spodnie biodrówki

Wśród ulubionych fasonów spodni celebrytek można wyszczególnić przede wszystkim biodrówki z niskim stanem. Cieszyły się one sporą popularnością dwie dekady temu, a aktualnie wracają do łask popularnych osób. Spodnie z obniżonym stanem opadają na biodra i odważnie eksponują brzuch. Doskonale sprawdzą się w luźnych, letnich stylizacjach. Można je komponować na przykład z klasycznymi T-shirtami lub dobrze dopasowanymi topami.

Spodnie wide leg

Kolejnym modnym wśród gwiazd trendem bez wątpienia są spodnie wide leg z rozszerzanymi nogawkami. Taki model spodni bardzo chętnie nosi wiele celebrytek. Spodnie wide leg dostępne są w sprzedaży w różnych wariantach. Mogą mieć dość elegancki charakter oraz wysoki stan, ale także nieco luźniejszy styl oraz niższy stan. Najczęściej wybierane są dżinsy damskie w tym stylu w jasnych oraz stonowanych kolorach, takich jak różne odcienie błękitu lub indygo. Jednak wiele osób wybiera także uniwersalne barwy, takie jak szarość lub czerń.

Spodnie wyszywane

Wśród najmodniejszych aktualnie fasonów spodni można wskazać także modele patchworkowe oraz wyszywane, które idealnie sprawdzą się u maksymalistek. Dlatego tak uwielbiają je celebrytki. Spodnie w tym stylu prezentują się jak prawdziwe dzieła sztuki. Gwiazdy najczęściej noszą je w eklektycznym stylu, co oznacza, że łączą je z równie dekoracyjną górą stroju. Jednak dobrze będzie dopasowana także klasyczna bluzka w uniwersalnych barwach, takich jak czerń. Możliwe będzie stworzenie z nią doskonałego kontrastu.

Spodnie straight

Najmodniejsze dżinsy damskie to także klasyczne spodnie straight z prostą nogawką. Cieszyły się one sporą popularnością w latach dziewięćdziesiątych, a aktualnie wracają do łask. Spodnie mają dość wysoki stan oraz proste nogawki, które nie opinają sylwetki. Najlepiej prezentują się w różnych odcieniach błękitu. Spodnie w tym stylu są bardzo lansowane przez projektantów, dlatego celebrytki tak chętnie je wybierają.

Spodnie garniturowe

Wśród ulubionych fasonów spodni celebrytek na uwagę zasługują także luźne spodnie garniturowe. Spodnie w tym stylu z szerokim kantem są chętnie wybierane przez gwiazdy mody oraz influencerki. Ten element stroju prezentuje się niezwykle elegancko, dlatego z powodzeniem można go wykorzystywać podczas komponowania klasycznych stylizacji. Obszerne spodnie są niezwykle wygodne podczas noszenia i można je łączyć z ubraniami w podobnym stylu, na przykład marynarkami oversize.

Spodnie skórzane

Kolejnym popularnym modelem spodni w obecnych czasach są spodnie skórzane w luźnym wariancie. Ten model spodni może być stworzony zarówno ze skóry, jak i z imitacji skóry. Spodnie skórzane idealnie wpisują się w styl casualowy i doskonale sprawdzą się podczas codziennego funkcjonowania na mieście. Można łączyć je z podobnymi elementami stroju, na przykład skórzanymi marynarkami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *