Szkolna wyprawka – który laptop warto w niej uwzględnić?

Pora kompletować wyprawkę szkolną! Oprócz podstawowych przyborów – plecaków, piórników oraz zeszytów – nie może zabraknąć sprzętu elektroniczego. Sprawny laptop nie tylko ułatwia naukę i odrabianie lekcji, ale stanowi też świetną nagrodę za zeszłoroczne postępy. Który model sprawdzi się w wyprawce szkolnej?

Nowoczesna wyprawka szkolna – dostęp do sieci

Tradycyjna szkolna wyprawka to przede wszystkim artykuły piśmiennicze, dopasowany tornister i strój na zajęcia sportowe. Wiele w tej kwestii zmienił okres pandemii, kiedy uczniowie do nauki zaczęli wykorzystywać komputery. System nauki zdalnej nie do końca zdał egzamin, jednak ćwiczenia online i dostęp do wiedzy w sieci stały się doskonałą podstawą do nauki. Rok szkolny warto zacząć od zachęcenia dzieci do nauki. Starsze dziecko potrzebuje laptopa również do opanowania podstaw IT, które obecnie są wymagane niemal w każdej branży na rynku pracy. Jaki laptop wybrać na dobry start?

Laptopy Lenovo IdeaPad – lekkie i niezniszczalne

Każdy uczeń będzie dumny z takiej wyprawki. Przede wszystkim Lenovo IdeaPad 3 15ALC6 charakteryzuje się niską wagą i grubością zaledwie 1,99 cm. Bez problemu zmieści się w plecaku, a po skończeniu szkoły posłuży dziecku jeszcze na uczelni. Dysk SSD o pojemności 512 GB sprawia, że nie zabraknie miejsca na materiały do nauki. Karta graficzna AMD Radeon Graphics umożliwi postawienie pierwszych kroków w programach graficznych lub programowaniu. Nie ma też obaw, że multimedia dostarczane przez szkołę się nie otworzą. Po skończonej nauce można na IdeaPad odpalić ulubioną grę, z doskonałą wydajnością.

Laptop Dell Inspirion – wytrzymała obudowa i spore możliwości

W nowym roku szkolnym warto zadbać o sprzęt z najwyższej półki, zarówno pod względem parametrów technicznych jak i klasy wytrzymałości. Taki laptop jak Dell Inspirion przetrwa nawet upadki z biurka czy rzuty plecakiem na łóżko. Po szkole pozwoli również na rozwój swoich umiejętności – spory ekran 15,6 cali i niezawodny procesor AMD Ryzen 5 5500U ułatwiają naukę na kursach online oraz wideokonferencjach. W jego wyborze pomaga też technologia ExpressCharge. Już po godzinie ładowania bateria będzie pełna!

Wyprawka szkolna dla utalentowanego dziecka

Warto skorzystać z obecnych teraz na czasie promocji back to school. Dzięki sierpniowym obniżkom cen każdy rodzic może sprawić dziecku niespodziankę przed powrotem do szkoły. Wyprawka szkolna nie może dłużej czekać – a odpowiedni laptop zapewni dziecku dobry start w przyszłość pełną zaawansowanych technologii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *