Gamionary- baw się z nami!

Czy wiesz, że do wspaniałej zabawy naprawdę nie potrzeba wiele? Wystarczy tylko zajrzeć do serwisu Gamionary, by znaleźć ciekawe sposoby na zabawę i rozrywkę dla każdego. Czym jest serwis Gamionary i do kogo jest skierowany?

Czym jest baza gier i zabaw?

Gamionary to baza gier i zabaw, skierowanych do wszystkich. Coś ciekawego dla siebie odnajdą tu zarówno dzieci, jak i młodzież i dorośli. Z serwisu chętnie korzystają nauczyciele, trenerzy i animatorzy, szukający ciekawych sposobów na zajęcie czasu podopiecznych w kreatywny sposób. Serwis podzielony jest na 12 kategorii, w których znajduje się mnóstwo ciekawych gier i zabaw o różnorodnej tematyce.

W serwisie znajdziesz wygodną wyszukiwarkę gier. Wystarczy tylko, że określisz miejsce zabawy, liczbę uczestników gry, ich wiek, a także posiadany sprzęt, a wyniki wyszukiwania zawężą się do najlepszych zabaw, które możesz wybrać. W ten sposób zaaranżujesz ciekawe zajęcia lekcyjne, animacyjne, ale także radosny sposób spędzenia czasu na domówce czy innej imprezie z przyjaciółmi.

Zabawy ruchowe dla każdego

Celem stworzenia serwisu Gamionary było zwrócenie uwagi na to, że do doskonałej i kreatywnej zabawy nie trzeba wcale dużych nakładów finansowych. Wystarczy tylko odrobina chęci, humoru i otwartości. W serwisie można stworzyć konto, by tworzyć własne gry i dzielić się nimi z innymi użytkownikami. Posiadacze zarejestrowanego konta mogą zapisywać swoje ulubione gry, tworząc własną listę, którą można mieć zawsze pod ręką.

Serwis Gamionary jest swoistą bazą wszelkich aktywności, które mogą okazać się wyjątkowo pomocne dla nauczycieli czy trenerów/ Korzystanie z serwisu jest oczywiście darmowe i dostępne dla każdego.

Kim mogą być uczestnicy zabawy?

Fenomenem serwisu jest uniwersalny charakter zawartych w nim zabaw. Skierowane są one zarówno do dzieci, młodzieży, jak i do dorosłych. Uczestnicy zabawy mogą wybierać spośród wielu propozycji ciekawych zabaw. Przed rozpoczęciem zabawy można obejrzeć filmy instruktażowe, które pomogą w zrozumieniu zasad danej gry. Oprócz pomysłów na zabawy w domu, w serwisie znajdują się liczne zabawy ruchowe na świeżym powietrzu czy ciekawe materiały edukacyjne. Każdy uczestnik zabawy z pewnością miło spędzi czas, ucząc się nowych umiejętności i rozwijając cechy motoryczne czy ruchowe.

Jeżeli nie masz pomysłu na zaaranżowanie ciekawego sposobu spędzenia czasu z dziećmi, podopiecznymi czy przyjaciółmi, zajrzyj do serwisu Gamionary i znajdź coś wyjątkowego dla siebie! Doskonała zabawa jest gwarantowana!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *